Adres değişikliği yaptım ve 301 google sorunları yaşıyorum

XenGenTr

New member
25 Mar 2019
2,816
0
0
Yaklaşık bir hafta kadar önce adres domain değişikliği yaptım ve google a durumu bildirim search consoleda durumu güncelledim 301 yönlendirmesi yaptım. Ancak sürekli eski sitem index alıyor yeni indexleri bile eski site üzerinden alıyor. Yeni sitemden ise 3-5 sonuç gösteriyor sadece. Bunu sebebi nedir zamanla oturur mu?

Ayrıca eski sitemin sadece anasayfası yönleniyor... İç sayfalar 404 veriyor xenforo 301 yaparken ekstra bir işlem yapmama gerek var mı?

Okumaya devam et...
 

Hakkımızda

  • 2004 yılında "Forum yazılımları üzerinde müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak" ilkesiyle yola çıkan netron.web.tr, geçen 16 yıllık süreçte Türkiye’deki, büyük/küçük forumlara destek olmayı başarmıştır. Bu sebeple halen yüzlerce forum kullanıcısının ilk tercihi netron.web.tr olmuştur. 2015 yılında XenForo forum yazılımı üzerine çalışmalar yapan ve ürünler çıkaran netron.web.tr, 2004 yılından beri Türkiye'nin en çok ücretli forum yazılımı desteği veren sitesi olmuştur. Bunun yanı sıra uzun yıllardır forum sahiplerine %100 xenforo uyumlu hosting sağlayan netron.web.tr kurulduğu günden buyana yüzlerce siteye barındırma hizmeti sağlamıştır. Bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkürü borç biliriz.
XenForo Destek Hattı
Benimle Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Whatsapp üzerinden mesajınızı bırakın, size dönüş yapalım.