Avatar Yükleme Hatası Hk.

XenGenTr

New member
25 Mar 2019
1,954
0
0
Merhabalar

Öncelikle şunu belirteyim Xenforo'ya yeni katıldım. Muhteşem bir forum altyapısı. Tek bir sorunum var Avatar yüklerken ilginç bir hata almaktayım. Hata şudur:


Hata! Bazı sorunlarla karşılaştık.
Üzgünüz, bu profil sayfası rengi kullanılamıyor

.jpg .png değiştirerek denedim olmadı. Kara, daire vs. işaretledim olmadı. Data ve inter data dosya izinlerini 777 yaptım olmadı. Hata ile ilgili arama yaptığımda sonuç bulamadım.

Konu hakkında yardımınızı rica ederim.

Okumaya devam et...
 

Hakkımızda

  • 2004 yılında "Forum yazılımları üzerinde müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak" ilkesiyle yola çıkan netron.web.tr, geçen 16 yıllık süreçte Türkiye’deki, büyük/küçük forumlara destek olmayı başarmıştır. Bu sebeple halen yüzlerce forum kullanıcısının ilk tercihi netron.web.tr olmuştur. 2015 yılında XenForo forum yazılımı üzerine çalışmalar yapan ve ürünler çıkaran netron.web.tr, 2004 yılından beri Türkiye'nin en çok ücretli forum yazılımı desteği veren sitesi olmuştur. Bunun yanı sıra uzun yıllardır forum sahiplerine %100 xenforo uyumlu hosting sağlayan netron.web.tr kurulduğu günden buyana yüzlerce siteye barındırma hizmeti sağlamıştır. Bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkürü borç biliriz.
XenForo Destek Hattı
Benimle Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Whatsapp üzerinden mesajınızı bırakın, size dönüş yapalım.