Özel alan sorunu?

XenGenTr

New member
25 Mar 2019
1,950
0
0
kullanıcı kayıt olurken cınsıyet sorusunu zorunlu kıldım, cınsıyet secımı yapılıyor erkek yada kadın olarak ama sıstem bu secımı algılamıyor kayıt sonrası profıl ayarlarından bakıldıgında cınsıyet secımı yapılmamıs gorunuyor.

profıl ayarlarından cınsıyet secımı yapılırsa sorun ortadan kalkıyor ama regıster sayfasındakı secım dedıgım gıbı algılanmıyor.

Okumaya devam et...
 

Hakkımızda

  • 2004 yılında "Forum yazılımları üzerinde müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak" ilkesiyle yola çıkan netron.web.tr, geçen 16 yıllık süreçte Türkiye’deki, büyük/küçük forumlara destek olmayı başarmıştır. Bu sebeple halen yüzlerce forum kullanıcısının ilk tercihi netron.web.tr olmuştur. 2015 yılında XenForo forum yazılımı üzerine çalışmalar yapan ve ürünler çıkaran netron.web.tr, 2004 yılından beri Türkiye'nin en çok ücretli forum yazılımı desteği veren sitesi olmuştur. Bunun yanı sıra uzun yıllardır forum sahiplerine %100 xenforo uyumlu hosting sağlayan netron.web.tr kurulduğu günden buyana yüzlerce siteye barındırma hizmeti sağlamıştır. Bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkürü borç biliriz.
XenForo Destek Hattı
Benimle Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Whatsapp üzerinden mesajınızı bırakın, size dönüş yapalım.