SSL Giphy sorunum (proxy images)

XenGenTr

New member
25 Mar 2019
2,613
0
0
Merhabalar,

Hepinize iyi günler diliyorum öncelikle. SSL e geçiş yaptıktan sonra proxy images'ı açmam gerektiğini söylediler açtığımda forum üzerindeki giphy gif urlleri görüntülenemez oldu. o özelliği kapattığımda açılıyor ancak kapalı kalmasının ssl açısından sıkıntılar doğuracağını düşünüyorum.

Bu sorunu yaşayananınız illa ki olmuştur acaba nasıl çözüme ulaştılar merak ediyorum ya da bu özelliği kapatmak bir şey değiştirmez ise bu şekilde kullanabilirim.
İyi günler tekrar.

Okumaya devam et...
 

Hakkımızda

  • 2004 yılında "Forum yazılımları üzerinde müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak" ilkesiyle yola çıkan netron.web.tr, geçen 16 yıllık süreçte Türkiye’deki, büyük/küçük forumlara destek olmayı başarmıştır. Bu sebeple halen yüzlerce forum kullanıcısının ilk tercihi netron.web.tr olmuştur. 2015 yılında XenForo forum yazılımı üzerine çalışmalar yapan ve ürünler çıkaran netron.web.tr, 2004 yılından beri Türkiye'nin en çok ücretli forum yazılımı desteği veren sitesi olmuştur. Bunun yanı sıra uzun yıllardır forum sahiplerine %100 xenforo uyumlu hosting sağlayan netron.web.tr kurulduğu günden buyana yüzlerce siteye barındırma hizmeti sağlamıştır. Bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkürü borç biliriz.
XenForo Destek Hattı
Benimle Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Whatsapp üzerinden mesajınızı bırakın, size dönüş yapalım.