vBulletin 4 Responsive Revolution Theme Satışta

netr0n

Active member
Yönetici
Administrator
17 Eki 2016
571
41
28
netr0n_respnsive.jpg

vBulletin 4 Responsive Revolution Theme Satışa Sunulmuştur Arkadaşlar. Uzun zamandır üzerinde titizlikle çalıştığım tema nihayete ermiştir. Tema vbulletin.web.tr store alanına eklenecektir ister store üzerinden isterseniz direkt benden satın alabilirsiniz. Fiyat 220 TL.

Revolution Theme Nedir?


-Revolution kelimesinin ingilizce karşılığı devrim demektir. Revolution Teması vBulletin 4 ile uyumlu responsive özelliğine sahip Dünya’da bir kaç temadan bir tanesidir. Revolution farklı bir tasarım anlayışıyla ve theme options (Tema ayarları) sayesinde rakiplerinden farklı görünmeyi hedeflemiştir.

Responsive Nedir?

responsive.JPG

-Responsive kelimesinin ingilizce karşılığına duyarlı diyebiliriz. Özetle; tüm kullanıcılar gerek bilgisayarlarıyla, gerek tabletleriyle gerekse de akıllı telefonlarıyla sitenizi ziyaret ettiğinde hiçbir sorunla karşılaşmadan tüm içeriklere ulaşabilir, responsive özelliğiyle tablet ve telefona uyumlu olarak tüm cihazlarda websitesinin keyfini çıkartabilirler.

Sesli ve Yanıp Sönen Notifications

yanipsonen.JPG

Notifications, kullanıcıya bildirimlerini çok daha rahat takip edebilmesini sağlar ayrıca Iphone message zil sesi tonu revolution temasına entegre edildi.

Popup Giriş Alanı


-Popup giriş kutusu ile kullanıcılara farklı bir giriş imkanı sunulmuştur ve tüm cihazlarda sorunsuz olarak görüntülenmektedir. Facebook ile bağlan butonunu aktif etmeniz için öncelikle vbulletin options kısmından facebook girişlerini açmanızı öneririz.

Revolution Theme Option (Tema Ayarları)

temaayarlari.JPG

-Revolution temasının en belirgin özelliği kullanıcıya tema renk ve arkaplan desenlerini belirlemesine imkan sağlamasıdır. Revolution Theme 12 farklı renk seçeneğiyle, 18 farklı arka plan deseniyle ve 6 farklı arka plan resmiyle öne çıkmaktadır.

Farklı Tasarıma Sahip Topx

vbulletin_4_revolution_responsive_theme_topx_popup.JPG


-Herkesten farklı tasarımda bir topx’im olsun istiyorsanız bu tema tam size göre.

Ziyaretçilere Karşılama Mesajı Tasarımı

forum_karsilama_mesaji.JPG

Giriş yapmamış misafirlere gösterebileceğiniz (tabii dilerseniz istediğiniz üye grubunada gösterebilirsiniz) Hoş geldiniz, Üye ol, Forum Kullanımı ve Forum Kuralları olmak üzere 4 farklı mesajı farklı bir tasarımda gösterebilirsimiz.

Revolution Responsive Konu İçi Reklam (Mobil ve Tablet Görünümü )

vBulletin_4_Revolution_reklam_Alani.jpg


vBulletinin kendi reklam sistemi responsive olarak ayarlanmıştır sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Responsive özelliği sayesinde reklamlarınız mobil cihazlarda da görüntülenir.


Kullanıcı Profil Sayfası (Facebook Stil)

vbulletin_4_responsive_theme_profil_alani.jpg

Kullanıcı profilleri vBulletin standart görünümünden çıkarılıp, facebook görünümüne kavuşturulmuştur. Revelotion Thema özellikleri yukarıdaki anlatılanlarla sınırlı değildir elbette, bir çok alanı siz kullanıcılar kullandıkça fark edecek ve daha da çok seveceksiniz.


Revolution Theme Admincp

vbulletin_4_revolution_responsive_theme.JPG
vbulletin_4_revolution_responsive_theme_2.jpgRevolution Theme hazırlanmış Admincp style. Forumunuzla birlikte Admin panelinizin de görüntüsü değişecekTemanın videosunu izleyebilirsiniz..


Temadan Görüntüler;DEMO
 

itsWrongGuy

New member
21 Ağu 2017
1
0
0
36
Salam brother, I'm from Pakistan. How can I get or download this theme. There is no download link here
 

netr0n

Active member
Yönetici
Administrator
17 Eki 2016
571
41
28
vBulletin temaları satıştan kaldırılmıştır.
 

Hakkımızda

  • 2004 yılında "Forum yazılımları üzerinde müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak" ilkesiyle yola çıkan netron.web.tr, geçen 16 yıllık süreçte Türkiye’deki, büyük/küçük forumlara destek olmayı başarmıştır. Bu sebeple halen yüzlerce forum kullanıcısının ilk tercihi netron.web.tr olmuştur. 2015 yılında XenForo forum yazılımı üzerine çalışmalar yapan ve ürünler çıkaran netron.web.tr, 2004 yılından beri Türkiye'nin en çok ücretli forum yazılımı desteği veren sitesi olmuştur. Bunun yanı sıra uzun yıllardır forum sahiplerine %100 xenforo uyumlu hosting sağlayan netron.web.tr kurulduğu günden buyana yüzlerce siteye barındırma hizmeti sağlamıştır. Bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkürü borç biliriz.
XenForo Destek Hattı
Benimle Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Whatsapp üzerinden mesajınızı bırakın, size dönüş yapalım.