N E T R O N

vBulletin 4 Shine Theme - netr0n Tasarımıyla Satışa Sunulmuştur.

netr0n

Active member
Yönetici
Administrator
17 Eki 2016
571
40
28
Merhaba arkadaşlar, vBulletin 4 uyumlu harika bir temayı satışa sunuyorum. Bu tema gerçekten nakış gibi işlenerek kodlandı. Bu tema tasarlanırken kod bilgisi olmayan kullanıcılarda düşünülerek tasarlandı ve bu sayede kullanıcıya rahat bir kullanım imkanı sunuyor.

-Temanın özellikleri-

5 Farklı Renk Seçeneği

Popup Giriş Alanı

Fixed üst menü

Mouse ile üzerine gelindiğinde aktif olan toplinks menü

Size özel tasarlanmış footer. Siz kullanıcılar kodlar ile uğraşmayın diye, hakkımızda alanını, sosyal ikonları, yararlı linkleri admin paneline entegre edilmiş bir panel sayesinde yapabilirsiniz. Ayrıca size özel verilecek olan ikon kodları ile istediğiniz ikonu admin panelinden girerek siteye ekleyebilirsiniz.

Not: Eklentiyi ingilizce olarak ekledim tema yurtdışında da satıldığı için hazır olanı ekledim. Fakat size teslim edildiğinde paneli "Türkçe" olarak teslim alacaksınız.

Footer Admin Paneli

Admin panelinden ürünü aktif hale getirdiğinizde aşağıdaki görünümü elde edeceksiniz.

Temanın Tam Görünümü Aşağıdadır..

Bu tema için istenilen Fiyat 90 TL'dir.

Hakkımızda

• 2004 yılında "Forum yazılımları üzerinde müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak" ilkesiyle yola çıkan netron.web.tr, geçen 16 yıllık süreçte Türkiye’deki, büyük/küçük forumlara destek olmayı başarmıştır. Bu sebeple halen yüzlerce forum kullanıcısının ilk tercihi netron.web.tr olmuştur. 2015 yılında XenForo forum yazılımı üzerine çalışmalar yapan ve ürünler çıkaran netron.web.tr, 2004 yılından beri Türkiye'nin en çok ücretli forum yazılımı desteği veren sitesi olmuştur. Bunun yanı sıra uzun yıllardır forum sahiplerine %100 xenforo uyumlu hosting sağlayan netron.web.tr kurulduğu günden buyana yüzlerce siteye barındırma hizmeti sağlamıştır. Bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkürü borç biliriz.
XenForo Destek Hattı
Benimle Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Whatsapp üzerinden mesajınızı bırakın, size dönüş yapalım.