Skype İletişim: vbnetron
Mail İletişim: vbnetron@gmail.com

XenForo 2 [XenGenTr] Rainbow Theme - Telif hakkı bilgisi

Rahatlığın ve konforun bir yansıması xenforo bet theme
XenForo 2 [XenGenTr] Rainbow Theme
Herkese merhabalar arkadaşlar, biliyorsunuz bundan 2 sene önce XenForo 2.0.X sürümlerine uygun bettheme temasını çıkarmıştık. Daha sonra XenForo 2.1 sürümüne bir güncelleme yapmıştık. XenForo 2.2.x versiyonu ile birlikte artık bir yeni tasarım çıkarmış bulunmaktayız. Bu tema daha fonksiyonel, göze çok daha iyi hitap eden, emek emek kodlanmış, özgünlüğe önem verilmiş bir temadır. Satışa çıkmıştır. Fiyat isteyiniz.
 • rainbow.jpg
  rainbow.jpg
  105 KB · Görüntüleme: 179
 • rainbow2.jpg
  rainbow2.jpg
  285.6 KB · Görüntüleme: 175
 • admincp1.png
  admincp1.png
  51.6 KB · Görüntüleme: 163
 • bannerdegistir.jpg
  bannerdegistir.jpg
  76.1 KB · Görüntüleme: 157
 • bannerekle.jpg
  bannerekle.jpg
  42.7 KB · Görüntüleme: 148
 • bannerlist.jpg
  bannerlist.jpg
  80.7 KB · Görüntüleme: 148
 • banneroptions.jpg
  banneroptions.jpg
  95.2 KB · Görüntüleme: 148
 • bettheme1.jpg
  bettheme1.jpg
  165.7 KB · Görüntüleme: 150
 • bettheme2.jpg
  bettheme2.jpg
  151.4 KB · Görüntüleme: 162
 • ekran1.jpg
  ekran1.jpg
  132.1 KB · Görüntüleme: 163
 • ekran2.jpg
  ekran2.jpg
  147.4 KB · Görüntüleme: 149
 • ekran3.jpg
  ekran3.jpg
  107.6 KB · Görüntüleme: 132
 • ekran4.jpg
  ekran4.jpg
  117.4 KB · Görüntüleme: 120
 • ekran5.jpg
  ekran5.jpg
  99.7 KB · Görüntüleme: 113
 • ekran6.jpg
  ekran6.jpg
  103 KB · Görüntüleme: 112
 • ekran7.jpg
  ekran7.jpg
  114.9 KB · Görüntüleme: 112
 • gecemodu_ayar.jpg
  gecemodu_ayar.jpg
  24.5 KB · Görüntüleme: 109
 • giriskoyu.jpg
  giriskoyu.jpg
  28.7 KB · Görüntüleme: 101
 • girislight.jpg
  girislight.jpg
  29.8 KB · Görüntüleme: 95
 • izinler.jpg
  izinler.jpg
  28.5 KB · Görüntüleme: 176

Genel bakış Özellikleri Telif hakkı bilgisi

Sözleşme Kuralları:

netron.web.tr olarak XenForo forum sahiplerine ücretli olarak eklenti, tema, kurulum, yazılım geçişi desteği vermekteyiz. Taraflar işbu sözleşmede yazılı bilgilerin doğruluğunu beyan, kabul ve taahhüt eder.


1-) Genel kural ve şartlar

1.a Tüm müşterilerimizin sözleşmeyi okuyup kabul ettikleri varsayılır. Yeni üye olunması ya da sözleşmeden haberdar olunmaması, sözleşmeyi ihlal etmek için geçerli bir neden değildir. Sözleşme listesi dönem dönem güncellenir ve müşteriler periyodik olarak sözleşme listesini gözden geçirmelidirler.


1.b netron.web.tr olarak yapılan temaların, eklentilerin başka yerlerde dağıtılması yasaktır. Tespit edildiği durumda netron.web.tr üzerindeki hesabınız yasaklanır ve avukatlarımız tarafından hukuki süreç başlatılır.


1.c netron.web.tr isteği doğrultusunda hazırladığı web sitesine sitenin netron.web.tr tarafından hazırlandığını belirleyici bir metin, logo, kendi sitesine link ekleme hakkına sahiptir. Ürünlerimiz netron.web.tr lisansına sahiptir. Lisans hakları tamamen netron.web.tr'ye aittir.


1.d netron.web.tr ürün satın aldığınız da yine netron.web.tr üzerinden size bir customer hesabı tanımlar ve tüm satın aldığınız dosyaları 1 yıl boyunca bu hesabınızdan indirmenizi sağlar.


2-) Ödeme ve iadeler

2.a netron.web.tr ürün için önce ücretin tamamını peşin ister, ödeme yapılmadan Tema, eklenti ve diğer hizmetlerin teslimini kesinlikle yapmaz.


2.b İş alımlarında ödeme yapıldıktan sonra, ürün müşteriye teslim edilir. Ürün tesliminden sonra ürünün ücret iadesi yapılmaz. Bunun nedeni ise, fiziksel olarak kopyalanabilen ürün kaynaklı olmasıdır. Satın almadan önce bunu göz önünde bulundurunuz.2.c Alınan hizmet dışındaki talepler ekstra fiyatlandırılır aksi takdirde alınan hizmetin dışında tarafımızca hiçbir şekilde işlem yapılmaz ve ücret iadesi yapılmaz.


3-) Güvenlik

3.a netron.web.tr yapacak olduğu çalışmalarda sizden sunucu bilgilerinizi talep edebilir ve işlem bittiğinde sunucu bilgilerinizi değiştirmenizi ister. Aksi halde daha sonradan yaşanacak olumsuzluklardan netron.web.tr kesinlikle sorumlu tutulamaz.


3.b netron.web.tr tarafından yapılan yükleme işlemlerinde bilgiler ve dosyalar netron.web.tr güvencesindedir. 3. kişilerle kesinlikle paylaşılmaz.


4-) Olası sorunlar

4.a Müşteri ürünümüzü aldıktan sonra şayet kurulumu netron.web.tr ekibine yaptırdı ise ve kendince daha sonradan ürünü düzenlemek isteyebilir ve bunu rahatlıkla yapabilir. Ancak müşteri tarafından dosyaların yanlışlıkla silinmesi ya da hasar görmesi netron.web.tr‘nin sorumluluğu dışındadır. Böyle bir durumda eğer netron.web.tr'den tekrar bir kurulum istenirse netron.web.tr ekstra kurulum ücreti talebinde bulunabilir.


netron.web.tr ile ilgili tereddüte düştüğünüz, sormak istediğiniz ya da başka bir konu olduğunda, foruma yazabilir veya Bize Ulaşın formunu kullanabilirsiniz.

Ürün Bilgisi

2.2
Satıcı
netr0n
Yayın tarihi
Son Güncelleme
0% 0.00 yıldız(lar) 0 rating

Fiyatlandırma bilgisi

1 Ay
Ücretsiz
Yenileme maliyeti
Ücretsiz
Üst
XenForo Destek Hattı
Benimle Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Whatsapp üzerinden mesajınızı bırakın, size dönüş yapalım.