Neler yeni

2. El XenForo Lisans Alınır ve Satılır.

netr0n

Active member
Yönetici
Administrator
Katılım
17 Eki 2016
Mesajlar
580
Tepkime puanı
39
Puanları
28
2_el_xenforo_lisans.jpg

2. El XenForo Lisansı için hem alımında hem de satışında güvenilir tek adres.

Eğer sizde 2. El XenForo lisansı almak istiyorsanız ya da XenForo lisansınızı satmak istiyorsanız size uygun bir lisans satabilir veya 2. El XenForo lisansı ihtiyacınız varsa temin edebiliriz.

2. El lisans nasıl satın alabilirim?

Bizden 2. El lisans satın almak istiyorsanız o an elimizde XenForo lisansı var ise anında satışı yapılır eğer lisans o an stoklarımızda yoksa sizi lisans bekleyen müşteri sırasına sokar lisans geldiğinde sizi haberdar eder ve satışı gerçekleştiririz. 2. El lisans satışlarımız sırasında ya size transfer ederiz ya da lisanslar mail adresi ile birlikte verilir.

2. El XenForo Lisansımı nasıl satabilirim?

Bunun için yapmanız gereken bu konu altında XenForo Lisans sürümünüzün kaç olduğunu belirtin. Lisans güncelleme süresinin ne kadar sonra dolacağını belirtin. Eğer mevcut lisansınızı başka bir yerden 2. El aldıysanız bunu mutlaka belirtin. Bu konu altında nasıl belirteceğinizi aşağıdaki örnekten görebilirsiniz.

Örnek:
XenForo Sürümü:
2.x veya 1.x
Lisansın İlk Sahibiyim: Evet / Hayır.
Kalan Lisans Güncelleme Süresi: 6 ay.
Lisans Transfer Edilebilir : Evet.

Konuya bu şekilde yazdığınızda size özel mesaj ile bir fiyat bilgilendirmesi yapılır ve fiyatta anlaşılır ise, ilk önce lisans bilgileri ve email bilgileri alınır. Bu bilgiler eksiksiz olmalıdır. Bu bilgiler doğrultusunda sizden banka hesap numarası alınır ve anlaştığımız fiyata göre ödemeniz tarafımızca gerçekleştirilir.

Bilgilendirme: Eğer lisansı daha önce başka birinden aldıysanız 2. El lisans alımlarımızda email bilgilerini vermeniz mecburidir. Eğer mail adresinizi kullanıyorsanız xenforo.com üzerinden destek bildirimi açıp mail adresinizi değiştirmek istediğinizi bildirin uygun bir mail adresi verip değiştirdikten sonra bilgileri tarafımıza iletebilirsiniz. XenForo.com mailinizi değiştirmenize izin vermiyorsa ve sizde maili vermek istemediğiniz sürece tarafımızca lisans alımı yapılmaz.

Not: XenForo Lisansı konusunda içiniz rahat bir şekilde hem 2. El xenforo lisansı satın alacaksınız hemde 2. El xenforo lisansı satarken herhangi bir şüphe duymadan satışınızı gerçekleştireceksiniz.
 
Üst