Dipnot.web.tr

netr0n

Active member
Yönetici
Administrator
17 Eki 2016
571
41
28
Dipnot.web.tr için tema tasarımı ve gold paket çalışması yapılmıştır ve iş zamanında teslim edilmişir. Kendilerine bizi tercih ettikleri için teşekkür eder bol hitli günler geçirmelerini dileriz.
 

Osmanlı Devleti

New member
6 Kas 2016
5
2
3
dipnot.web.tr
Elinize sağlık. Gerçekten güzel bir çalışma yaptınız. İnanılmaz derecede memnun kaldım. Kurulum ve Tasarım yaptıracak arkadaşlar, @netr0n işinde uzman, yardımsever bir arkadaş. İşinizi gözünüz kapalı teslim edebilirsiniz. Sabırla beni dinleyen, gece gündüz çalışıp istediğim kadar rezive yapan bir tasarımcı daha önce görmemiştim. Arkadaşla kesinlikle çalışılır. Teşekkürler @netr0n
 
  • Like
Tepkiler: netr0n

netr0n

Active member
Yönetici
Administrator
17 Eki 2016
571
41
28
Bu güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim. :)
 

Hakkımızda

  • 2004 yılında "Forum yazılımları üzerinde müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak" ilkesiyle yola çıkan netron.web.tr, geçen 16 yıllık süreçte Türkiye’deki, büyük/küçük forumlara destek olmayı başarmıştır. Bu sebeple halen yüzlerce forum kullanıcısının ilk tercihi netron.web.tr olmuştur. 2015 yılında XenForo forum yazılımı üzerine çalışmalar yapan ve ürünler çıkaran netron.web.tr, 2004 yılından beri Türkiye'nin en çok ücretli forum yazılımı desteği veren sitesi olmuştur. Bunun yanı sıra uzun yıllardır forum sahiplerine %100 xenforo uyumlu hosting sağlayan netron.web.tr kurulduğu günden buyana yüzlerce siteye barındırma hizmeti sağlamıştır. Bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkürü borç biliriz.
XenForo Destek Hattı
Benimle Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Whatsapp üzerinden mesajınızı bırakın, size dönüş yapalım.