Konulara filtre ile sonuçlandırma eklentisi

XenGenTr

New member
25 Mar 2019
2,814
0
0
Arkadaşlar Merhaba;

Vbulletin altyapısını kullanan bir forum sitesini gezerken fark ettim, Version 4.2.5 sürümü kullanılıyor. Burada ekteki görselden de görebildiğiniz gibi herhangi bir kategoriye giriş yaptığınızda oradaki açılan konuları alfabetik olarak sıralayabiliyoruz. Xenforo da böyle bir eklenti mevcut mudur ?.
Biraz araştırdım fakat bulamadım daha önceden böyle bir konuyu okuyan yada arşivine ekleyen bir arkadaşım var ise benimle paylaşırsa çok memnun olurum. Yoksa da böyle bir...

Konulara filtre ile sonuçlandırma eklentisi

Okumaya devam et...
 

Hakkımızda

  • 2004 yılında "Forum yazılımları üzerinde müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak" ilkesiyle yola çıkan netron.web.tr, geçen 16 yıllık süreçte Türkiye’deki, büyük/küçük forumlara destek olmayı başarmıştır. Bu sebeple halen yüzlerce forum kullanıcısının ilk tercihi netron.web.tr olmuştur. 2015 yılında XenForo forum yazılımı üzerine çalışmalar yapan ve ürünler çıkaran netron.web.tr, 2004 yılından beri Türkiye'nin en çok ücretli forum yazılımı desteği veren sitesi olmuştur. Bunun yanı sıra uzun yıllardır forum sahiplerine %100 xenforo uyumlu hosting sağlayan netron.web.tr kurulduğu günden buyana yüzlerce siteye barındırma hizmeti sağlamıştır. Bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkürü borç biliriz.
XenForo Destek Hattı
Benimle Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Whatsapp üzerinden mesajınızı bırakın, size dönüş yapalım.