Sunucu Hata Günıüğü Acil

XenGenTr

New member
25 Mar 2019
2,816
0
0
Merhaba arkadaşlar, bir kaç gün önce sitemin bulunduğu hosting sunucu değişmiş ve 2-3 gündür pek aktif olmadığım için ACP girmiyordum, ve an itibariyle pazartesinden buyana bu sunucu günlüğü hataları toplanmış, bunun çözümü nedir? veya bu neden olmuş? Screenshot

ayrıca siteye SSL sertifikasınıda hediye verdiler hpstimgden, sunucu baya güzel çalışıyor, takıntısız ve hızlıdır, ama bu uyarıların nedeni ve çözümünü bana sunarsanız seviniirm.

Okumaya devam et...
 

Hakkımızda

  • 2004 yılında "Forum yazılımları üzerinde müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak" ilkesiyle yola çıkan netron.web.tr, geçen 16 yıllık süreçte Türkiye’deki, büyük/küçük forumlara destek olmayı başarmıştır. Bu sebeple halen yüzlerce forum kullanıcısının ilk tercihi netron.web.tr olmuştur. 2015 yılında XenForo forum yazılımı üzerine çalışmalar yapan ve ürünler çıkaran netron.web.tr, 2004 yılından beri Türkiye'nin en çok ücretli forum yazılımı desteği veren sitesi olmuştur. Bunun yanı sıra uzun yıllardır forum sahiplerine %100 xenforo uyumlu hosting sağlayan netron.web.tr kurulduğu günden buyana yüzlerce siteye barındırma hizmeti sağlamıştır. Bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkürü borç biliriz.
XenForo Destek Hattı
Benimle Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Whatsapp üzerinden mesajınızı bırakın, size dönüş yapalım.