Xenforo lisans öneriler

XenGenTr

New member
25 Mar 2019
2,818
0
0
meraba forum sakinleri şimdi ben site açıcam alt yapısı xenforo yapıcam fakat ilk bir yıl lisans sız kulanmayı düşünüyorum
xenforo lisansız kulanmam sonra o kadar veriyle nasıl lisanslı hale getire bilirim ve bu 1 yıl içinde lisansız bir şekilde kulanmam başıma neler geler bilir .

deneyimli kişiler yardımcı olursa sevinirim .

Okumaya devam et...
 

Hakkımızda

  • 2004 yılında "Forum yazılımları üzerinde müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak" ilkesiyle yola çıkan netron.web.tr, geçen 16 yıllık süreçte Türkiye’deki, büyük/küçük forumlara destek olmayı başarmıştır. Bu sebeple halen yüzlerce forum kullanıcısının ilk tercihi netron.web.tr olmuştur. 2015 yılında XenForo forum yazılımı üzerine çalışmalar yapan ve ürünler çıkaran netron.web.tr, 2004 yılından beri Türkiye'nin en çok ücretli forum yazılımı desteği veren sitesi olmuştur. Bunun yanı sıra uzun yıllardır forum sahiplerine %100 xenforo uyumlu hosting sağlayan netron.web.tr kurulduğu günden buyana yüzlerce siteye barındırma hizmeti sağlamıştır. Bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkürü borç biliriz.
XenForo Destek Hattı
Benimle Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Whatsapp üzerinden mesajınızı bırakın, size dönüş yapalım.